SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
Виховання дітей шкодить імунітету батьків більше, ніж кишкові інфекції
Февраль 14, 2019 by ВРЕМЯ

Виховання дітей – більший стрес для імунітету батьків, ніж сезонні щеплення від грипу або гастроентерит (запальне захворювання шлунку і тонкої кишки).

В рамках масштабного дослідження Льовенського університету в Бельгії імунологи три роки спостерігали за здоров’ям 670 осіб у віці від 2 до 86 років. Їх цікавили чинники, які найсильніше впливають на захисну функцію організму, включаючи вік, стать, зайва вага і т. д. Одним з найважливіших факторів виявився вік.

Читайте також: Гаджети можуть сповільнювати розвиток дитини: неочікуване дослідження

Також дослідники зробили ще один цікавий висновок: у пар, які разом виховували дітей, виявилося на 50% менше відмінностей в імунній системі, ніж у незнайомців. Справа не тільки в тому, що партнери обмінюються бактеріями, вони ще й живуть в умовах стресу, нестачі сну і хронічних інфекцій.

Батьківство
Батьківство шкодить імунітету більше, ніж захворювання шлунку

«Оскільки батьківство – один з найсерйозніших викликів для організму з боку зовнішнього середовища, на який люди йдуть добровільно, логічно, що це радикальне перезавантаження захисної системи, – і все ж для нас стало відкриттям, що виховання дітей б’є по імунітету сильніше, ніж важкий гастроентерит (запальне захворювання шлунку і тонкої кишки)«, – підкреслив один з авторів роботи Адріан Лістон.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.


Comments are closed

SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa