SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
Українців знову атакував кір: більше 300 жертв за тиждень
Август 6, 2019 by ВРЕМЯ

На початку серпня в Україні з’явилися нові випадки зараження небезпечною хворобою. Мова йде про кір.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРПВДА з посиланням на прес-службу Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я

За період з 27 липня по 2 серпня зафіксовано 160 нових випадків захворювання серед дорослих та 127 випадків серед дітей.

Найбільша кількість хворих зафіксована у місті Києві (32 дорослих і 8 дітей), Вінницькій (7 дорослих та 14 дітей), Київській (13 дорослих і 6 дітей) та Чернівецькій областях (10 дорослих і 11 дітей). Медики б’ють на сполох та наполегливо рекомендують вчасно проводити вакцинацію проти небезпечної хвороби.

Відзначимо, що з початку цього року зафіксовано 57 тисяч хворих на кір. Серед них 18 випадків мали летальний результат.

Нагадаємо, що кір – це одне з найбільш заразних, вірусних захворювань, збудником якого є вірус кору. Він передається повітряно-крапельним шляхом та може жити у повітрі та поверхнях до двох годин, після того як був розповсюджений хворою людиною.

Ліків від кору не існує, однак 2 дози вакцини захищають від небезпечної хвороби.

Кір – одна з головних причин дитячої смертності в світі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щороку у світі 30—40 мільйонів дітей хворіють на кір, а понад 800 тисяч помирають від інфекції та її ускладнень. Статистика говорить, що від кору помирає 314 людей на день та 13 щогодини.

Нагадаємо, що кір та краснуха мають схожі симптоми – підвищення температури та поява плямистих висипів на шкірі, лікарі розповіли, як розрізнити ці два гострих інфекційних захворювання.

Крім того, на Сумщині виявили пацієнта, хворого  на туляремію. Це серйозне інфекційне захворювання,  від якого в Україні немає вакцини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Comments are closed

SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa