SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
Користувачі Apple iPad Pro (2018) стикнулися із неочікуваними проблемами
Апрель 4, 2019 by ВРЕМЯ

Після того, як Apple вибачилась за проблеми із клавіатурою в MacBook, компанія зіткнулася із новим потоком скарг. Користувачі нарікають на роботу екрана та віртуальної клавіатури планшетів iPad Pro 2017 та 2018 року випуску.

У чому проблема? Зокрема, користувачі на форумі ресурсу MacRumors і в спільноті Apple Support пишуть про те, що планшети iPad Pro не реєструють доторки, «лагають» при прокручуванні та іноді не реагують на натискання клавіш при наборі тексту.

Читайте також: Apple Watch допоміг виявити у користувача серйозну недугу

Наприклад, власник планшета iPad Pro вартістю 1 749 доларів (близько 47 200 гривень) з 1 ТБ флеш-пам’яті і 6 ГБ оперативної пам’яті, що працює під управлінням iOS 12.1.3, повідомив, що проблеми з екраном почалися кілька тижнів тому.

Екран зависає. Це проявилося тільки в останні кілька тижнів, схоже, стає все гірше. Реагує так, як якщо б екран був дуже брудним або мій палець не повністю стосувався екрану,
– написав користувач під ніком Codeseven на форумі MacRumors.

Інші «лаги». Ще один користувач, власник абсолютно нового 12,9-дюймового iPad Pro, розповів, що окремі кнопки віртуальної клавіатури пристрою не фіксуються, зокрема, клавіша «o», яку потрібно натискати кілька разів, перш ніж натискання буде зафіксовано в програмі.

Які проблеми в iPad Pro (2018) – дивіться відео

Comments are closed

SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa